Vánoční nakupování se blíží. Máte našetřeno?

Listopad je měsíc, během kterého se oficiálně začínáme těšit na Vánoce. Televizní obrazovky se plní vánočními reklamami, obchodní centra se zdobí světýlky nejrůznějších barev, lidé začínají nakupovat vánoční dárky, aby se vyhnuli vánoční mánii či stresu během prosince. Zatímco někteří už aktivně nakupují první dárky pro své blízké, jiní se ptají sebe samotných, kde vezmou peníze na byť malé dárky pro rodinu. Opět si totiž neodkládali peníze stranou. Nabízí se tedy otázka, jak jste na tom vy? Máte našetřeno na vánoční nakupování? I když je vánoční nakupování záležitost každého konce roku, stejně si lidé neodkládají peníze stranou, bohužel. A tak přesně v tomto období dělají, co mohou, aby si vydělali alespoň pár stovek korun navíc. Stejně však posléze zjistí, že nemají na svém bankovním kontu potřebnou sumu peněz, která by pokryla dárky pro jejich blízké. Pokud patříte k lidem, kteří si letos opět nestihli naspořit, ať už to tedy bylo z jakéhokoli důvodu, víme, co vaše dárky zafinancuje.

Požádejte o půjčku

Abyste zaplatili všechny dárky, které chcete svým blízkým koupit, požádejte o půjčku, které jsou hlavně v tomto období k dispozici na každém rohu. Populární jsou zejména takzvané vánoční půjčky, které dokonce nabízí mnohé bankovní společnosti. Nemusíte však žádat přímo o vánoční půjčku, vaším spasitelem budou i rychlé půjčky online.

Nebankovní půjčky jsou lépe dosažitelné

Jelikož potřebujete peníze na vánoční dárky rychle, nemáte čas na zklamání ze zamítnutí půjčky. Proto vsaďte na jistotu a požádejte o nebankovní půjčku, která je opravdu snáze dosažitelná. Není to tak klasická bankovní půjčka, která je schválená jen tehdy, kdy splníte mnoho konkrétních požadavků a podmínek. Vánoční dárky vám může zafinancovat třeba Razdva půjčka, za kterou nemusíte chodit na pobočku. Dokonce nemusíte nikam volat ani nikam nic posílat, protože všechno vyřešíte online.

Publikováno: 30. 11. 2021 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Peníze

Autor: Hanka Míková