Tři situace, v nichž si půjčujeme nejvíce

Možná si říkáte, že se nikdy k půjčkám neskloníte. Možná si stojíte tvrdě za svým rozhodnutím, že o půjčky nikdy nikoho nepožádáte. Jenže najednou se dostanete do situace, v níž si zkrátka musíte půjčit, protože není jiného východiska. Myslíte si, že takové situace vás nemohou potkat? Opak je pravdou. Zákon schválnosti je mocná věc, se kterou by se nemělo zahrávat. Prozraďme si však, v jakých situacích pro půjčky opravdu zamíříme nebo respektive v jakých chvílích pro nebankovní půjčky do společnosti PROFI CREDIT jdeme.

Takových situací je samozřejmě mnoho a každý člověk k jednotlivým situacím přistupuje různě. Po provedení menšího průzkumu jsme zjistili tři nejčastější situace, kterých se půjčky týkají.

Náhlý výpadek nebo ztráta příjmu

I když se podle všeho potýkáme se zaměstnaneckou krizí a zaměstnance si zaměstnavatelé hýčkají, mnohé firmy může neobsazení volných pracovních pozic přivést až do krachu. V takovém případě se rázem začnou propouštět lidi a i ti, kteří si byli jistí svou pracovní pozicí, najednou nemají, co na práci, najednou nemají příjem.

Ztrátu příjmů nebo respektive výpadek příjmů lze různě řešit. Můžete si půjčit od rodiny nebo přátel, jiní však míří do společností, kde poskytují půjčky.

Touha po novém vozidle

Chcete si splnit dětský sen a chcete si koupit osobní automobil? Nemusíte mít zbrusu nový vůz, ale toužíte alespoň po ojetém vozu? Buď se nabízí otázka, že si na automobil vyděláte, nebo je tu druhá možnost, a sice na vůz si půjčíte.

Úhrada dovolené

Nedávné průzkumy ukázaly, že Češi si dovolenou během roku neodpouští. Jsou si dokonce schopní i půjčit, jenom aby se podívali do vysněné destinace nebo aby si na chvilku odpočinuli. I když by se na dovolenou půjčovat nemělo, někteří z nás nevidí jinou možnost, jak se dostat k odpočinku, když není dostatek financí.

Publikováno: 31. 01. 2022

Kategorie: Půjčky

Autor: Hanka Míková