GE Money Bank – bankovní produkty pro živnostníky a společnosti

Nejste spokojeni se svým stávajícím podnikatelským účtem (vysoké a neopodstatněné poplatky, nedostatek potřebných bankovních produktů, nevyhovující služby apod.) nebo začínáte s podnikatelskou činností a přemýšlíte, jaký podnikatelský účet a od jaké společnosti zvolit? Doporučuji Vám obrátit se na spolehlivou finanční instituci, a to GE Money Bank.

GE Money Bank

GE Money Bank nabízí výhodné bankovní produkty FO nepodnikajícím, FO podnikajícím a společnostem. FO nepodnikající si mohou vybrat bankovní produkty z kategorií Účty, Spoření, Karty, Půjčky, Hypotéky, Auto, Investování a Přímé bankovnictví. FO podnikající a společnosti si mohou vybrat bankovní produkty (např. podnikatelské účty, podnikatelské úvěry apod.) z kategorií Malé (živnostníci a firmy y s ročním obratem do 10 milionů Kč), Střední (firmy s ročním obratem do 200 milionů Kč), Velké (podniky a korporace s ročním obratem více než 200 milionů Kč), Svobodná povolání, Zemědělství a ekoenergie a Instituce.

Genius Business Complete

Genius Business Complete patří mezi oblíbené podnikatelské účty. Při jeho založení k němu získáte osobní účet Genius Complete pro sebe a až 2 osoby blízké bez poplatku za vedení. Jeho výhodami jsou neomezené tuzemské odchozí platby zadané elektronicky (mimo transakce zadané prostřednictvím bankomatů) a tuzemské příchozí platby bez poplatku, neomezené vklady a výběry hotovosti z účtu na pobočkách GE Money Bank v ČR, neomezené počty výběru hotovosti z více než 700 bankomatů GE Money Bank v ČR a Internet Banka a neomezený počet SMS v rámci služby SMS Servis.

Splátkový úvěr Expres Business – nezajištěný

Splátkový podnikatelský úvěr Expres Business – nezajištěný nabízí výši úvěru 40.000,- Kč – 2.500.000,- Kč bez zajištění s dobou splatnosti 2 – 7 let. Jeho výhodami jsou možnost snížení základu daně o poplatky a úroky y spojené s úvěrem, možnost pojištění schopnosti splácet splátky pro případ pracovní neschopnosti, trvalé invalidity a smrti – BNP Paribas Cardif Pojišťovna, a. s. (mimo právnické osoby) a možnost výběru mezi anuitním a konstantním typem splácení.

Splátkový úvěr Expres Business – zajištěný

Splátkový úvěr Expres Business – zajištěný (nemovitostí ve vlastnictví), příp. dozajištěný M-zárukou od Českomoravské záruční a rozvojové banky, a.s. nabízí výši úvěru 300.000,- Kč – 5.000.000,- Kč s dobou splatnosti 2 – 10 let. Jeho výhodami jsou možnost výběru mezi odděleným splácením jistiny a úroků nebo anuitním splácením a možnost odkladu splátek i předčasného splácení.

Nejnovější komentáře