Kde vzít peníze a nekrást?

Vzhledem k nezaměstnanosti, malým platů a vysokým životním nákladům, si jen málo lidí může dovolit ten „luxus“ ukládat si každý měsíc nějakou tu korunu stranou. Když nemáte rezervu, tak kde potom máte vzít peníze, když Vám začne „odcházet“ jeden domácí spotřebič za druhým, nebo když Vás motorový miláček navždy opustí.

Ne, nemusíte se poohlížet po lyžařských kuklách a pistolce z hračkářství. Daleko bezpečnější a pohodlnější cesta je půjčka. Home Credit půjčka Vám nabízí možnost půjčení peněz až do výše 150 000 Kč za velmi výhodných podmínek. Tato rychlá Home Credit půjčka je sjednávána na cokoliv a bez ručitele. Splatnost půjčky je 10 – 84 měsíců. Velkou výhodou je možnost odstoupení od smlouvy do jednoho měsíce od podepsání smlouvy o půjčce. V této smlouvě je zahrnuto i pojištění výdajů, tudíž se nemusíte bát Vaší neschopnosti splácet. Vyřízení půjčky je samožřejmě zdarma!

Home Credit půjčka lze sjednat třemi způsoby – telefonicky, přes internet nebo osobně na některých pobočkách České pošty (Home Credit Praha, Brno a Ostrava). Při telefonickém sjednání zavoláte na bezplatnou linku. Než se spojíte s operátorem, připravte si občanský průkaz a jakýkoliv druhý doklad totožnosti (řidičský průkaz, cestovní pas atd.), údaje o svém zaměstnání či podnikání (adresa, telefonní kontakt, IČ.). Hned jak bude Home Credit půjčka schválena, finanční obnos bude zaslán na Váš bankovní účet. Při sjednání půjčky online budete mít všechny výhody jako při sjednání přes telefon + si můžete sami měnit výši splátek a bez poplatku můžete půjčku předčasně splatit.

Velice výhodným produktem je i Home Credit půjčka na nadstandartní lékařskou péči. Díky tomuto produktu si můžete bez obav dopřát více péče v oblasti zdraví a krásy a to až do výše spotřebitelského úvěru 50 000 Kč. Po individuální dohodě lze částku navýšit a to i bez ručitele. Splácet začnete až měsíc po zákroku, tudiž budete mít dost času se v klidu zotavit. Pokud si s něčím ještě pořád nevíte rady zavolejte bezplatnou linku Home Credit kontakt, kde Vám se vším ochotně poradí.

Nejnovější komentáře